XLIII Wiosenny Rajd Elektryka - 21-23 kwietnia - Rzeczka

Organizatorzy przecierają szlaki

Wszystkich studentów oraz absolwentów (nie tylko) Politechniki Wrocławskiej, którzy mają ochotę spędzić kwietniowy weekend w górach, zapraszamy na XLIII Wiosenny Rajd Elektryka.

W piątek 21 kwietnia ruszymy wspólnie na szlaki Gór Sowich. Planujemy wycieczki piesze, rowerowe oraz biegowe.

Podczas rajdu nie zabraknie tradycyjnych wieczorów przy ognisku, smażenia kiełbasek, śpiewania szlagierów przy akompaniamencie gitar oraz pysznego grzańca.

• 21 kwietnia (piątek) – 23 kwietnia (niedziela)

Zakwaterowanie

• schronisko Sowa
  • schronisko Orzeł
  • agroturystyka Ruczaj
  • agroturystyka Nad Potokiem
  • DW Warszawianka
  • OW Pod Przełęczą
  • agroturystyka Borsuk

Uwaga Kwaterowanie zacznie się w piątek o godzinie 16:00.

Zrzutka

• 30zł
  • Zrzutka na ognisko z kiełbaskami i tradycyjny grzaniec każdego wieczoru.
  • Noclegi sponsoruje Politechnika Wrocławska

Zapisy

• Pierwsza tura zapisów jest przeznaczona dla organizatorów - wolontariuszy. Zapisy odbędą się podczas spotkania organizacyjnego w czwartek 30 marca o godz. 19 w sali 406 [D20].

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/420540391624950
  • Zapisy otwarte odbędą się we wtorek 11 kwietnia od godziny 11:00 do godziny 13:00 w sali 312 D-20 Politechniki Wrocławskiej.
  • Dopuszczalne są zapisy grupowe (maksymalnie 4 osoby).
  • W trakcie zapisów zbieramy zrzutkę, oddać podpisaną kartę zgłoszeniową oraz okazać dowód osobisty (lub jego ksero) w celu weryfikacji zgodności danych uczestnika.
  • UWAGA: Karty zgłoszeniowe nie będą dostępne w punkcie zapisów. Należy je wydrukować z naszej strony internetowej.
  • Liczba miejsc jest ograniczona.

Karty zgłoszeniowe

• Formularz zgłoszeniowy LINK.
  • Kartę należy wypełnić swoimi danymi, wybrać koszulkę (opcjonalnie) i wygenerować zgłoszenie.

• Uczestnicy samodzielnie organizują sobie dojazd i powrót z Rzeczki.
  • Chętni będą mogli wyjechać z Wrocławia w piątek rano z przewodnikiem z naszego klubu. Poprowadzi on trasę pieszą do Rzeczki.
  • Planujemy również pieszą trasę powrotną w niedzielę.
  • Szczegóły tras zostaną opublikowane bliżej terminu rajdu.

Ekwipunek

• Śpiwór,
  • latarka,
  • ciepłe ubranie,
  • kubek na grzańca.

Ważne!

• Zgłaszając się na rajd, uczestnicy zobowiązują się do przestrzegania Regulamin Rajdu Elektryka (w załączniku).
  • Wszelkie niejasności i problemy należy zgłaszać swojemu przewodnikowi grupy lub organizatorom.
  • Kiełbaski i grzaniec będą wydawane uczestnikom tylko na podstawie Karty Uczestnictwa.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony, profilu na Facebooku lub zapisanie się do newslettera (panel po prawej stronie), aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi rajdu.

Załącznik Wielkość

Regulamin rajdu