XLII Jesienny Rajd Elektryka - 21-23 października - Srebrna Góra

Logo rajdu (by MyDirtyDesk)

Zapraszamy na XLII Jesienny Rajd Elektryka, który odbędzie się w dniach od 21 do 23 października  w Srebrnej Górze! Po raz kolejny zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu w górach. Planujemy piesze, rowerowe oraz biegowe wycieczki po górach Sowich, Bardzkich i Stołowych. Nie zabraknie również wspólnych wieczorów przy ognisku, pieczenia kiełbasek, wyśmienitego grzańca, a wszystko to przy piosence turystycznej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rajdzie Studentów wszystkich wydziałów Politechniki Wrocławskiej, a także Studentów pozostałych uczelni wyższych.

Studencki Klub Turystyczny zapewnia miejsca noclegowe. Każdy uczestnik rajdu powinien zapewnić sobie dojazd oraz wyżywienie, a także zabrać ze sobą śpiwór, latarkę, karimatę oraz ciepłe ubranie.

Karty zgłoszeniowe

• Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ .
  • Formularz należy wypełnić swoimi danymi, opcjonalnie wybrać koszulkę, a następnie udać się z wygenerowaną kartą zgłoszeniową w formacie PDF na zapisy.

• Rajd jest przygotowany dla 300 osób plus pracownicy uczelni.
  • Pierwsza tura zapisów odbędzie się podczas spotkania organizacyjnego, 29 września. Więcej informacji tutaj.
  • Druga tura zapisów odbędzie się w dniu 11. października (wtorek) od godziny 11:00 do godziny 13:00 w holu głównym budynku D-20 Politechniki Wrocławskiej.
  • Dopuszczalne są zapisy grupowe, maksymalnie 4-osobowe.
  • W trakcie zapisów zbieramy zrzutkę, podpisaną kartę zgłoszeniową. Podczas zapisów należy okazać dowód osobisty (lub jego ksero) w celu weryfikacji zgodności danych uczestnika. UWAGA: Karty zgłoszeniowe nie będą dostępne w punkcie zapisów, liczba miejsc jest ograniczona.

Zrzutka:

• 30,00 zł (w tym noclegi w ośrodku, unikalny znaczek rajdowy, pyszna kiełbasa i wyśmienity grzaniec).

Dojazd:

• Dojazd i powrót we własnym zakresie.
  • UWAGA: kwaterowanie w ośrodkach dopiero od godziny 16:00.
  • Przygotowujemy trasę "na rajd " z Wrocławia, która startować będzie w piątek, 21 października, we wczesnych godzinach porannych. Dla chętnych, dostępna będzie również trasa powrotna. Szczegóły zostaną podane razem z listą tras rajdowych.

Trasy:

• Dokładne informacje zostaną podane w niedługim terminie.

Pamiętaj!

• Zgłaszając się na rajd zobowiązujesz się przestrzegać Regulamin Rajdu Elektryka (w załączniku) oraz Oświadczenie Uczestnika (na Karcie Zgłoszeniowej).
  • Po przybyciu na miejsce należy zgłosić się do Recepcji Rajdu.
  • Wszelkie niejasności i problemy należy zgłaszać swojemu przewodnikowi grupy lub organizatorom.
  • Kiełbaski i grzaniec będą wydawane tylko i wyłącznie na podstawie Karty Uczestnictwa.

Uwaga! Niedługo zostaną podane informacje o proponowanych dojazdach oraz wyznaczonych trasach turystycznych, w związku z czym prosimy o regularne odwiedzanie naszej strony lub zapisanie się na newsletter, gdzie również będą umieszczane dalsze informacje dotyczące wyjazdu.

Z turystycznym pozdrowieniem

Załącznik Wielkość