Zapraszamy na XLVII Rajd Elektryka, który odbędzie się w dniach od 12 do 14 kwietnia w Rzeczce Po raz kolejny zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu w górach. Gwarantowane piesze wycieczki ciekawymi trasami po najpiękniejszych miejscach gór Sowich, niesamowitą atmosferę przy wielkim ognisku pełnym gitar, kiełbasek i grzanego wina.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rajdzie Studentów wszystkich wydziałów Politechniki Wrocławskiej, a także Studentów pozostałych uczelni wyższych.

Studencki Klub Turystyczny zapewnia miejsca noclegowe. Natomiast każdy uczestnik rajdu powinien zapewnić sobie dojazd oraz wyżywienie, a także zabrać ze sobą śpiwór, latarkę, karimatę oraz ciepłe ubranie.

Zgłoszenia:

• Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie (link), po uzupełnieniu wygenerowany zostanie profil rajdowicza w naszym systemie, a na wpisanego maila zostanie podesłane potwierdzenie.
  • W ramach formularza można zamówić koszulkę rajdową poprzez wybranie zamawianego typu i rozmiaru (projekt dostępny na stronie wydarzenia an facebooku). Koszulka jest płatna dodatkowo (płatne razem z wpisowym w trakcie zapisów).
  • W przypadku problemów z zgłoszeniami prosimy o informację drogą elektroniczną: skt-kontakt@pwr.edu.pl

• W dniu 27 marca od godziny 17:00 do godziny 19:00 sali 408 w budynku D-20 Politechniki Wrocławskiej. W trakcie zapisów należy opłacić zrzutkę oraz okazać dowód osobisty (lub jego ksero) w celu weryfikacji zgodności danych uczestnika.
  • UWAGA: liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje zasada “kto pierwszy, ten lepszy”.

Zrzutka:

• 40,00 zł (w tym noclegi w ośrodku, opłata klimatyczna, unikalny znaczek rajdowy, pyszna kiełbasa i wyśmienity grzaniec). Koszulki dodatkowo płatne.

Trasy:

• Dokładne informacje zostaną podane w niedługim terminie.

Pamiętaj!

• Zgłaszając się na rajd zobowiązujesz się przestrzegać Regulamin Rajdu Elektryka (w załączniku)
  • Po przybyciu na miejsce należy zgłosić się do Recepcji Rajdu.
  • Wszelkie niejasności i problemy należy zgłaszać swojemu przewodnikowi grupy lub organizatorom.

Uwaga! Niedługo zostaną podane informacje o proponowanych dojazdach oraz wyznaczonych trasach turystycznych, w związku z czym prosimy o regularne odwiedzanie naszej strony lub wydarzenia na facebooku gdzie będą umieszczane dalsze informacje dotyczące wyjazdu.

Z turystycznym pozdrowieniem