Zapraszamy na krótki Rajd Noworoczny, który odbędzie się na początku stycznia w Beskidzie Śląskim. Za dnia malownicze Beskidy w zimowej, śnieżnej aranżacji. Wieczorami magiczny czas z gitarami przy ognisku lub ogrzewając się kubkiem gorącej herbaty w środku chatki.

Organizatorzy zapewnią podstawowy prowiant ogniskowy, opłata za nocleg zostanie zebrana w ramach niewielkiej zrzutki, a reszta kosztów (bilety dojazdowe oraz wyżywienie) uczestnik ponosi we własnym zakresie.

Uwaga! Studencki Klub Turystyczny PWr nie zapewnia w trakcie trwania wyjazdu uczestnikom ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia zdrowotnego, ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, ani żadnych innych form ubezpieczeń. W związku z tym, warunkiem uczestnictwa jest zaakceptowanie oświadczenia, w którym uczestnik deklaruje, iż bierze udział w wyjeździe na własne ryzyko i własną odpowiedzialność (oświadczenie jest akceptowane w formularzu zapisowym).

• Termin:

• 4-6 stycznia 2019 r.
  • Nocleg:

• Miejsca noclegowe w Chatce „Watra” (Chatka AKT „Watra”, Istnebna, Beskid Śląski) – opłata zawarta w zrzutce
  • Zrzutka:

• Około 30,00 zł (dokładna wartość, oraz dane do przelewu zostaną dosłane mailem do uczestników po wypełnieniu formularzy)
  • Dojazd:

• Wspólny wyjazd w piątek 4 stycznia porannym pociągiem z Wrocławia. Miejsce docelowe – Wisła. (Koszt transportu oraz dokładna godzina wyjazdu zostanie udostępniona gdy będzie znany rozkład jazdy Kolei Śląskich (po 8 grudnia 2018 r.)

• Wspólny powrót w niedzielę 6 stycznia pociągiem z Wisły. Miejsce docelowe – Wrocław. (Koszt transportu oraz dokładna godzina wyjazdu zostanie udostępniona gdy będzie znany rozkład jazdy Kolei Śląskich (po 8 grudnia 2018 r.)
  • Zapisy:

• Formularz zapisowy (link) do 10 grudnia 2018 r. (ale lepiej wcześniej, bo kto pierwszy ten lepszy!)
    • Ilość miejsc – 30 osób
  • Wyposażenie:

• Własny prowiant śniadaniowo/obiadowo/trasowy. Chatka AKT „Watra” zapewnia pełen aneks kuchenny (kuchenka, podstawowe naczynia, garnki, sztućce) oraz bieżącą wodę do gotowania.
    •  Woda pitna
  •  Ekwipunek:

• OBOWIĄZKOWO! Zimowa ciepła odzież, zarówno wewnętrzna jak i wewnętrzna. Kurtka zimowa, ciepła czapka, rękawice, bluzy/polary, kalesony/rajstopy itd.
    • OBOWIĄZKOWO! Buty Górskie
    • OBOWIĄZKOWO! Śpiwór (komfort w zależności od preferencji uczestnika, śpimy w budynku)
    • OBOWIĄZKOWO! Czołówka
    • Plecak Turystyczny wraz z pokrowcem
    • Każdy powinien mieć ze sobą również co najmniej jeden worek na śmieci
  • Dodatkowo:

• Kubek turystyczny i termos
    • Stuptuty
    • Kije trekkingowe
    • Karimata
    • Worki turystyczne
    • Raki/Kolce na buty/Raczki
    • Telefon, aparat (naładowane baterie!)
    • Podstawowe przedmioty toaletowo/kosmetyczno/higieniczne

Kontakt do organizatorów:

• Najlepiej bezpośrednio na stronę wydarzenia na facebooku
  • Justyna Rojek – justyna.r98@gmail.com, tel. 600071060
  • Jakub Płuciennik – jakub.pluciennik98@gmail.com, tel. 606760372

Reszta informacji będzie pojawiała się na wydarzeniu na Facebooku lub bezpośrednio poprzez
kontakt mailowy do uczestników.

Z turystycznym pozdrowieniem
Justyna Rojek i Jakub Płuciennik