Kochasz góry? A może chcesz pokochać i nie masz z kim jechać albo nie wiesz jak zacząć? Chcesz się dowiedzieć czym jest SKT? Chcesz wiedzieć kim jesteśmy i dokąd tuptam? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na spotkaniu Wiosna z SKT!
Co to SKT? SKT to Studencki Klub Turystyczny Politechniki Wrocławskiej. Tworzą go ludzie z różnych miast, różnych środowisk i z różnymi bagażami życiowymi, których połączyło jedno – miłość do gór. To godziny, dni, miesiące i lata spędzone na wspólnym wędrowaniu przez góry, to ekipa ludzi, którzy się wzajemnie wspierają i sobie pomagają.
Wiosna zbliża się wielkimi krokami, zatem czas zaplanować nasze wiosenne wojaże. Spotkanie będzie idealną okazją by posłuchać o działalności naszego klubu i o wyjazdach, które dla Was planujemy w najbliższej przyszłości.
Planów mamy już wiele i chcielibyśmy podzielić się nimi z Wami. Będzie okazja do wysłuchania prelekcji, które wygłoszą członkowie i sympatycy naszego klubu. Opowiemy Wam o planach na przyszłość, ale nie zabraknie również opowieści z wyjazdów, które już były, ale bardzo miło je wspominamy. Ponadto mamy w rękawie też trochę podróżniczych ciekawostek którymi z chęcią się z Wami podzielimy.

 

7 marca 19:00 – 20:30

sala 2.17 w C13
Zapraszamy!