Studencki Klub Turystyczny Politechniki Wrocławskiej (SKT Pwr) organizuje kolejną już wakacyjną wyprawę trekingową, do Bułgarii, pasmo Stara Płanina. Wyprawa ma charakter biwakowy. Noclegi w namiotach. Wyżywienie własne. Sprzęt biwakowy (namioty i palniki) zapewnia SKT PWr. Transport w obie strony autokarem. Wyprawa jest niezwykle atrakcyjna turystycznie.

Zapisy

Zainteresowanych prosimy o wpłatę 35 złotych na konto
Dawid Wolski
03 1140 2004 0000 3402 6369 3546
Tytuł przelewu: Chatka Górzystów [imię i nazwiko uczestnika]
Wpisowe nie zostanie roztrwonione. Przeznaczymy je na opłacenie kosztów obozu selekcyjno-integracyjnego w Chatce Górzystów. Mając potwierdzenie przelewu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy https://goo.gl/Cy78jY
Zgłoszenia przyjmujemy do 3 III 2019

Obóz selekcyjno integracyjny

Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń spotkamy się w Górach Izerskich, w Chatce Górzystów, w terminie 30-31 marca 2019. Nocleg w schronisku z soboty na niedzielę opłacamy z wpisowego. Można przyjechać już w piątek. Unika się w ten sposób wczesnego wstawania w sobotę. Główna lista uczestników, którzy zakwalifikowali się do wyprawy zostanie podana po zakończeniu obozu selekcyjnego. Obóz selekcyjny brzmi trochę groźnie ale nie będzie tam zawodów. Chcemy się z Wami poznać i zobaczyć czy możemy razem pojechać na dwa tygodnie na wakacje. Pewnie też jesteście ciekawi. Ponadto opowiemy sobie o warunkach bytowych w górach, o trasie wyprawy oraz ekwipunku. Liczba uczestników limitowana jest pojemnością autokaru i wynosi 49 miejsc. Poza listą główną sporządzona zostanie również lista rezerwowa. Wielu uczestników z listy głównej rezygnuje z wyprawy z przyczyn losowych lub zmiany planów wakacyjnych (praktyki, staże, konieczność podjęcia aktywnej pracy itp.)

Koszt wyjazdu

Autokar – 600 zł/os
Kaucja/zrzutka do wspólnej kasy wyprawowej – 400 zł/os. Pokrywamy z niej wspólne wydatki: bilety wstępu do parku, opłaty za pola namiotowe, koszulka wyprawowa (jeśli ktoś sobie życzy) itp. Rekordzista rok temu wydał prawie wszystko. Większość dostała ok 150 pln zwrotu. W tym momencie trudno ocenić ile wydamy podczas tegorocznego wyjazdu.
Płatne po zakwalifikowaniu się, w dogodnych ratach.

Dodatkowych informacji udziela kierownik wyprawy:
Przemysław Dyk, tel.: 794 427 585, e-mail: przemek.dyk@gmail.com