I Rajd Zimowy

Stres przed sesją? Mamy na to sprawdzony sposób – kilkudniowy wypad w góry! Możecie z nami szusować po stoku albo wędrować po malowniczych szlakach. To co, skusicie się? Spójrzcie poniżej, jaki fajny mamy plany na nasz I Rajd Zimowy.

Kiedy: 4-6 stycznia 2017 r.

Gdzie jedziemy: Szklarska Poręba

Gdzie śpimy: w Chatce Robaczka, w pokojach wieloosobowych.

Za ile: 60 zł (płatne przelewem na konto: Bartosz Sobczak, 12 1050 1979 1000 0091 3365 2397, w tytule należy podać hasło “Rajd zimowy” oraz imię i nazwisko zgłaszanej osoby)

Co robimy:
- dzień 1 (środa): przyjazd do Szklarskiej Poręby, górska trasa piesza na Wysoki Kamień;
- dzień 2 i 3 (czwartek i piątek): całodzienne wyjście na stok narciarski w Szklarskiej Porębie lub Harrachovie (w zależności od warunków śniegowych); dla chętnych alternatywne wyjścia na trasy piesze.

Koszty dodatkowe (nieobjęte zrzutką):
- bilet kolejowy z Wrocławia do Szklarskiej Poręby Górnej i z powrotem (bilet studencki w jedną stronę: 12,50 zł),
- jedzenie,
- Skipass* (Szklarska Poręba/Harrachov: dwudniowy 170 zł/1140 Kč, jednodniowy 96 zł, 8-godzinny 590 Kč),
- wypożyczenie sprzętu narciarskiego* (Szklarska Poręba/Harrachov: narty 35 zł/350  Kč/dzień, snowboard 45 zł/390 Kč/dzień, kask 10 zł/60 Kč/dzień),
- ew. dojazdy na stok w Harrachovie** (ok. 5 zł+40 Kč/dzień, dojazdy w ramach ew. tras pieszych (ok. 6 zł).
* Podane ceny skipassów oraz wypożyczenia sprzętu narciarskiego są orientacyjne.
** Wyjazd na stok do Harrachova odbędzie się tylko w przypadku złych warunków śniegowych na stokach w Szklarskiej Porębie.

Wyjazd: 4 stycznia (środa), pociąg o godz. 7:10  Wrocław Główny (wysiadamy na stacji Szklarska Poręba Górna).

Powrót: 6 stycznia (piątek), ok. godz. 21:30, Wrocław Dworzec Główny PKP.

Informacje dodatkowe:
- W Chatce Robaczka będziemy mieć dostęp do kuchni połączonej ze świetlicą. Ale Pan Robaczek jest dobrym kucharzem, więc warto spróbować jego domowego jedzenia.
- Zrzutka obejmuje dwa noclegi.
- Do Szklarskiej Poręby każdy uczestnik dojeżdża we własnym zakresie. Powyższe godziny pociągów są tylko proponowanymi.
- Nie zapewniamy ubezpieczenia uczestników.
- Prosimy o wypełnienie i wysłanie Deklaracji Uczestnika (załącznik) wraz ze zgłoszeniem.
- Dalsze informacje będziemy Wam przekazywać drogą mailową. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

Koniecznie zabierzcie:
- śpiwór,
- kapcie,

- kubek,
- ciepłe ubrania (kurtka zimowa, polar, czapka rękawiczki, szalik),
- jedzenie i picie (np. herbata w termosie),
- latarka/czołówka,
- buty trekkingowe (za kostkę, dla chętnych na trasy piesze),
- sprzęt narciarski/ snowboardowy (jeśli ktoś posiada własny),
- wszelkie instrumenty muzyczne, śpiewniki, gry planszowe,
- uśmiech i duże pokłady pozytywnej energii! :)

- Zgłoszenia przyjmujemy na adres bartoszsobczak95@gmail.com do 23 grudnia włącznie.
- Zgłoszenie powinno zawierać:
•    ilość osób,
•    komplet danych każdej zgłaszanej osoby (wyłącznie w celach organizacyjnych): imię, nazwisko, PESEL, uczelnia, wydział, rok studiów, pełny adres z dokumentu tożsamości, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail,
•    dla każdej zgłaszanej osoby zdjęcie lub skan oświadczenia, wypełnione (drukowanymi literami) oraz czytelnie podpisane przez uczestnika.

Uwaga! Organizator po otrzymaniu zgłoszenia oraz przelewu w kwocie równej zrzutce za wszystkich zgłaszanych uczestników potwierdzi poprzez e-mail uczestnictwo w wyjeździe. W przypadku braku takiego potwierdzenia, prosimy o kontakt.

Kontakt:
e-mail: bartoszsobczak95@gmail.com
telefon: +48 666 225 496
link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1694936404131059/?notif_t=plan_user_invi...
Spotkanie organizacyjne:
•    Zapraszamy na spotkanie organizacyjne 19 grudnia (poniedziałek) w sali 104 budynku D-1 PWr, o godzinie 19.00.
•    link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1359691957404470/

Z turystycznym pozdrowieniem,
Politechniki Wrocławskiej