XLI Wiosenny Rajd Elektryka w Masyw Śnieżnika

Zapraszamy na XLI Wiosenny Rajd Elektryka w Masyw Śnieżnika, który odbędzie się w dniach od 15. do 17. kwietnia  w Bolesławowie pod Śnieżnikiem! Po raz kolejny zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu w górach. Planujemy piesze, rowerowe oraz biegowe wycieczki po Masywie Śnieżnika oraz Górach Bialskich i Złotych. Nie zabraknie również wspólnych wieczorów przy ognisku, pieczenia kiełbasek, wyśmienitego grzańca, a wszystko to przy piosence turystycznej.

Biegówki w Jakuszycach - 13-14 lutego - Relacja

Skrzyżowanie. fot. Szymon Szymczak

Alina Urbaniak:

Narty biegowe i śnieg potrafią sprawić bardzo dużo radości. Przekonałam się o tym podczas wyjazdu na biegówki organizowanego, już drugi rok z rzędu, przez biegowego wymiatacza Szymona Szymczaka.

Biwak zimowy w Jesenikach - 4-6 marca

Zapraszamy na zimowy biwak w Jesenikach, który odbędzie się w dniach 4-6 marca.
W ciągu dnia będzie można nacieszyć oczy górskim krajobrazem, a wieczorami przyjemnie spędzić czas na biwaku przy ognisku.

Plan działalności SKT na rok 2016

Witamy i pozdrawiamy serdecznie wszystkich studentów Politechniki Wrocławskiej w imieniu Studenckiego Klubu Turystycznego (SKT). Jako opiekun i współzałożyciel klubu, wspólnie z aktualnym prezesem klubu, chcielibyśmy przybliżyć społeczności akademickiej naszej uczelni cele i zadania SKT oraz zaprezentować przygotowaną przez nas ofertę turystyczną na rok 2016.

Biwak Góry Opawskie 26 - 28 Lutego

Zapraszamy na jeszcze-zimowy-biwak w Górach Opawskich, który odbędzie się w dniach 26-28 lutego.
W ciągu dnia będzie można nacieszyć oczy górskim krajobrazem, a wieczorami przyjemnie spędzić czas na biwaku przy ognisku.
Zachęcamy do wzięcia udziału Studentów wszystkich wydziałów Politechniki Wrocławskiej, Studentów pozostałych uczelni wyższych, sympatyków SKT PWr, a także wszystkich chętnych spróbowania tej formy aktywności.

Strony