Rekonesans przed XLI Rajdem Elektryka 9-10 IV 2016 - relacja

Każdy Rajd Elektryka trzeba gruntownie przygotować. Kwaterowanie uczestników, przygotowanie ośrodków, przygotowanie ogniska z grzańcem i kiełbaskami, zabawy zespołowe, gra terenowa, trasy trekkingowe, śpiewy i tańce, projekcje, działania promocyjne – to tylko część zadań organizatorskich. Wybraliśmy się więc do Bolesławowa w celu przeszkolenia się z powyższych zagadnień, nie zabrakło również ćwiczeń z pierwszej pomocy przedmedycznej.

W sobotę, pomimo nieustającego deszczu, grupa śmiałków sprawdziła warunki w górach – szlaki są dobrze oznakowane, zaskoczeniem natomiast był mokry śnieg, momentami po kolana.

Odwiedziliśmy wszystkie ośrodki, zapoznaliśmy się z planem miejscowości, odwiedziliśmy pobliską karczmę – jednym zdaniem: po tak wzorcowo przeprowadzonym rekonesansie przedrajdowym jesteśmy gotowi na wszystko!

Ps: Materiały ze szkolenia o kwaterowaniu znajdują się tutaj, a z asertywności tutaj.

neira