Zapraszam wszystkich członków, sympatyków oraz osoby zainteresowane klubem SKT PWr na 6. zakończenie wakacji w Lubawce. Wyjazd tradycyjnie już w przedostatni weekend września, w dniach 20-22 września 2019 roku. Lokalizacja również pozostaje bez zmian względem ubiegłego roku – byłe Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Lubawce. Mieszkać będziemy w domkach, cena za jeden nocleg za jedną osobę to 25 lub 30 zł, zależnie od tego czy będzie trzeba grzać. Wpisowe wynosi 10 zł. Piątek planuję na dojazd i wieczorne ognisko lub przy niepogodzie będziemy mogli spędzić czas w dużej sali (NOWOŚĆ!!). W sobotę rano wyjście na trasę, powoli pojawiają mi się pomysły gdzie może przebiegać, szczególnie że w międzyczasie pojawiło się w Lubawce kilka nowych atrakcji 😉 W niedzielę czas na zwiedzanie okolicy. Ponieważ ostatnio było nas około 50 osób to chętnie urozmaicę ten weekend – rowery, bieganie czy zwiedzanie lubawskich kawiarni – wszystko to można zorganizować, żeby dla każdego znalazło się coś ciekawego. Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł czy chcesz przejąć inicjatywę – odezwij się do mnie. Ponieważ od grudnia do Lubawki kursują codzienne pociągi i to nie mało, bo 7 dziennie, chciałbym, żeby w tym roku udało nam się zorganizować pierwszą Lubawkę bez samochodów. Pociąg w zupełności wystarczy nam żeby dojechać na miejsce, przemieszczać się w trakcie i wrócić do domu po wszystkim. Będę wdzięczny za rozważenie takiej opcji.

HIT!!!
Tak jak po wyprawie wakacyjnej na Ukrainę tak i w tym roku na Lubawce będzie miała miejsce premiera filmu, a nawet jeszcze lepiej, bo dwóch filmów, z tegorocznej wyprawy w Starą Płaninę. Drony, lasery, slow motion – przyszłość w kinematografii turystycznej zawitała też do nas. Nie może Cię zabraknąć!

Szczegóły dotyczące wydarzenia będą pojawiać się tutaj stopniowo. Będzie to na pewno formularz zapisów, konto do wpłat, trasa i inne. Już teraz zarezerwuj sobie termin, aby turystycznie pożegnać wakacje razem z nami!

Pozdrawiam i zapraszam,
Dawid Wolski, Studencki Klub Turystyczny PWr